ЧАСТІ ПИТАННЯ

На деякі товари не бачу цін. Як я можу дізнатися про актуальну вартість?

Специфіка наших товарів та програмного забезпечення полягає в тому, що це вузькоспеціалізоване обладнання та програмне забезпечення. На частину товарів існують обмеження щодо продажу деяким категоріям організацій або приватних осіб. Також ціна може змінюватись виходячи з типу організації (наприклад, є спеціальні пропозиції для державних компаній чи закладів освіти).

Будь ласка, заповніть форму у вкладці «КОНТАКТИ» і ми зв’яжемося з Вами в найкоротший час.

Як я можу купити вибраний товар?

Ви повинні заповнити форму запиту у вкладці «КОНТАКТИ». Ми зв’яжемося з Вами та виставимо Вам рахунок для оплати. Після оплати Ви зможете отримати Ваш товар або програмне забезпечення.

Чи можу я отримати тріал-версію програми, яка мене зацікавила для тестування?

Так, Ви можете написати нам запит на отримання тріалу версії. Ми розглянемо вашу заявку і, наскільки це можливо, надамо вам це програмне забезпечення для тестування.

Не всі розробники програмного забезпечення надають тріал-версії, але ми зробимо все можливе, щоб допомогти Вам у вирішенні Вашого завдання.

Скільки чекати на поставку обраного мною товару?

Це дуже індивідуально. Деякі типи товарів є у нас на складі, і ми надішлемо їх відразу після оплати. Деякі приходять на замовлення, і ми повідомимо заздалегідь термін їх поставки. Те програмне забезпечення, яке постачається в електронному вигляді, ви отримаєте одразу після оплати. Якщо для роботи ліцензії потрібен фізичний ключ активації, ми заздалегідь повідомимо Вам термін поставки такого ключа.

Як я можу отримати оплачене замовлення?

У момент виставлення рахунку ми погодимо з Покупцем спосіб доставки та вартість доставки можемо включити до рахунку.
Доставка може здійснюватись компанією Нова Пошта або Укрпошта. Відправляємо як до відділення, так і безпосередньо за адресою Покупця.

ФОРМА ЗВОРОТНЬОГО ЗВ'ЯЗКУ