Відображаються усі з 11 результатів

EnCase Forensic

OpenText ™ EnCase ™ Forensic — це програмне забезпечення для дослідження інформації на цифрових носіях та мобільних пристроях із гнучкими параметрами створення звіту.

Дублікатор даних Tableau Forensic Duplicator TD2u

Tableau Forensic Duplicator — це повнофункціональний криміналістичний пристрій для дублювання цифрових даних, який пропонує ідеальне поєднання простоти роботи, надійності та швидкої обробки образів накопичувачів на жорстких магнітних дисках та твердотільних накопичувачів.

Дублікатор даних Tableau Forensic Imager TX1

У лабораторії чи в польових умовах НОВИЙ Tableau Forensic Imager (TX1) отримує більше даних, швидше, з більшої кількості типів носіїв, ніколи не жертвуючи простотою використання чи портативністю.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T35u SATA/IDE Bridge

Tableau Forensic SATA/IDE Bridge (T35u) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсів SATA та IDE, не вносячи до них будь-яких змін.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T35u-RW SATA/IDE Bridge

Tableau Forensic SATA/IDE Bridge (T35u-RW) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсів SATA та IDE, не вносячи до них будь-яких змін.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T6u SAS Bridge

Tableau Forensic SAS Bridge (T6u ) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсу SAS.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T7u PCIe Bridge

Tableau Forensic PCIe Bridge (T7u) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсу PCIe.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T8u USB 3.0 Bridge

Tableau Forensic USB 3.0 Bridge (T8u) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсу USB 3.0.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic T9 FireWire Bridge

Tableau Forensic FireWire Bridge (Т9) — це портативний пристрій блокування запису, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачі інформації інтерфейсів FireWire800 і FireWire400.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic Universal Bridge

Tableau Forensic Universal Bridge (UltraBay 4 Portable) — це портативний, високопродуктивний, комбінований пристрій блокування запису, закріплений у вентильованому захисному алюмінієвому корпусі.

Пристрій блокування запису Tableau Forensic Universal Bridge T356789iu

Tableau Forensic Universal Bridge (T356789iu) — це пристрій блокування запису, який встановлюється у відсік для дисковода розміром — 5,25 дюйма та підключається до комп’ютера через інтерфейс ​​USB 3.0, що дозволяє здійснювати доступ до даних на накопичувачах інформації інтерфейсів: IDE, SATA, SAS, USB 3.0/2.0/1.1 та FireWire 800/400.